MenuMenu

Uwaga! Informacja dotycząca KONFERENCJI TECHNICZNO-NAPRAWCZEJ „PKP INTERCITY” S.A.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych, w trosce o naszych klientów podjęliśmy decyzję o przełożeniu KONFERENCJI TECHNICZNO-NAPRAWCZEJ „PKP INTERCITY” S.A. na termin 18-20 listopada 2020.

 

W imieniu Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei
oraz „PKP Intercity” S.A.

serdecznie zapraszamy do udziału w

IX KONFERENCJI TECHNICZNO-NAPRAWCZEJ „PKP INTERCITY” S.A.,

która odbędzie się 18 – 20 listopada 2020 w Centrum Konferencyjnym Hotel Czarny Potok, Krynica-Zdrój

pod patronatem oraz we współpracy z:

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w kreowaniu branży kolejowej opierając się na dialogu zleceniodawca – wykonawca.  Wypracowana przez nas formuła spotkań umożliwia Państwu prezentację potencjału oraz najnowszych rozwiązań w zakresie produkcji, napraw i prac utrzymaniowych taboru kolejowego. Spotkania bilateralne podczas Konferencji są natomiast miejscem dialogu, który jest dla Spółki „PKP Intercity” S.A. podstawą do kooperacji z kontrahentami. 

Wiodący przewoźnik pasażerski realizujący program „Kolej Dużych Inwestycji” zmienia kolej i jej usługi oferując bezpieczny i komfortowy tabor wyposażony w innowacyjne rozwiązania zapewniając szybkie i bezpieczne przewozy. Podstawą tych działań jest dynamiczna realizacja inwestycji podczas których dialog pomiędzy interesariuszami (kontrahent – zleceniodawca) jest jednym z kluczowych elementów.

Spółka PKP Intercity SA jako lider przewozów pasażerskich kieruje szczególną uwagę na standaryzację rozwiązań taborowych oraz przeprowadzanie inwestycji związanych z efektywnym utrzymaniem taboru.

 

KONTAKT

Aleksandra Jasińska
tel.: 508 501 037
a.jasinska@izbakolei.pl

 

ZŁOTY PARTNER

SREBRNY PARTNER

BRĄZOWY PARTNER

 

 

PATRONAT MEDIALNY

 

         

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ